Купили на випускний, лаконічна та шикарна сукня. Дитина у захваті.
Ірина, 11 квітня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо вам за такі теплі слова 💖 Нам дуже приємно, що саме нашу сукню ви обрали для такого особливого дня. Раді, що вона подарувала захват вашій дівчинці 🌸 Нехай випускний залишить тільки найкрасивіші спогади!
вгору
Вибрані товари (0)
Ваш список обраних товарів порожній!
Ваш кошик (0)
Продовжуючи переглядати suzie.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності