0
0
Suzie — бренд, який дарує щастя дівчатам від 3 до 12 років

Suzie — бренд, який дарує щастя дівчатам від 3 до 12 років

Ось уже 17 років наш одяг є головною прикрасою будь-якої модниці

Основна перевага наших моделей — стилістика, що дозволяє дівчаткам почуватись дорослими та красивими, наче справжні моделі. Команда молодих дизайнерів постійно стежить за світом моди й завжди знає, які тренди будуть завтра. Діти відчувають себе впевненими в речах бренду, адже вони надзвичайно зручні. Кожна колекція створюється тільки один раз і більше не повторюється. Тому Suzie завжди в тренді.

Асортимент нашої продукції дуже широкий:

Асортимент нашої продукції дуже широкий:

  • Святкові сукні, блузи та спідниці дозволять почуватися, наче в казці;
  • Верхній одяг зігріє в холодну пору року;
  • Одяг в стилі casual розфарбує звичайні дні;
  • Шкільна форма зробить дівчинку королевою стилю не тільки своєї школи.
«Я дуже радію, що колись наважилась ризикнути. Адже історія Suzie розпочалась з маленької мрії та пробної партії спідниць.
Сьогодні ж наш одяг відомий по всій Україні та навіть за її межами. І це дуже тішить, насправді.
Та головний доказ якості – в цих речах зростають власні діти. А коли бачу маленьких красунь в речах, створених мною, посмішка з’являється сама по собі.»
Ольга Гриньова, арт-директор Suzie
 Suzie — бренд, який дарує щастя дівчатам від 3 до 12 років

Історія успіху

У далекому 2004 році народилась маленька Suzie. Однак мало хто знає: все розпочалось куди давніше. Шити одяг — це традиція сім’ї Олега Гриньова. Його прабабуся, бабуся, мама, а згодом й дружина цією справою займалися не просто у вільний час, а заробляли нею на життя. Ціла династія швачок!

Перша партія зі 100 спідниць була створена за ескізами Ольги Гриньової. Її розкупили практично за 1 день. Відтоді Suzie почала рости та знаходити нових друзів.

У 2012 році поїхали на виставку Baby EXPO. Так про нас дізнались різні затишні магазинчики України, а невдовзі — Європи.

Цікавість завжди перемагає.

Спочатку були спідниці, потім шкільна форма. А у 2016 році цікаво було спробувати себе в чомусь іншому: пошили пробні партії гіпюрових блуз. Вони стали справжніми зірками серед покупців!

А у 2019 році все змінилось! Щоб стати ще ближчими до вас, ми відкрили власний інтернет-магазин та додали на логотип червоне серце, як символ втілення нашої любові у справу якою займаємося уже більше 15-ти років.

Вибрані товари (0)
Ваш список обраних товарів порожній!
Ваш кошик (0)
Популярні запити: Сукня, Спідниця, Блуза