Дуже гарна сукня, легенький та натуральний матеріал. На мій зріст 156, от 64, ог 82 см, ос 91 взяла 164 розмір, він мені добре підійшов. І по довжині сіло як треба, не занадто коротко.
Ольга Ткачук, 27 квітня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо вам за такий детальний і теплий відгук! Нам дуже приємно, що сукня вам сподобалась і гарно підійшла по розміру 😊
Дякуємо, що поділилися своїми параметрами та враженнями — це точно буде корисно іншим покупцям при виборі 🌸
Нехай сукня носиться із задоволенням, дарує комфорт, гарний настрій та багато компліментів!
Гарні шкільні штани а-ля "палаццо", з якісної легкої тканини. Доньці сподобалося - вдалий компроміс між шкільною формою і модним "оверсайзом" у всьому =)
Юлія, 4 квітня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо вам за такий чудовий відгук 💖 Нам дуже приємно, що штани стали саме тим вдалим поєднанням шкільної стриманості та сучасного стилю, який так важливий для дівчаток. Раді, що донечці сподобались 🌸 Нехай носяться із комфортом і гарним настроєм щодня!
Крутезні джинси на високих і худеньких дівчат. Зазвичай нам проблема найти джинси - всі або короткі, або великі в талії. Ці сіли дуже гарно, тому замовили сіро-сині після чорних на зміну.
Юлія, 4 квітня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо вам за такий теплий відгук 💖 Нам особливо приємно знати, що джинси так гарно підійшли вашій дівчинці, адже знайти вдалу посадку інколи справді непросто. Раді, що після перших ви повернулися за ще однією парою 🌸 Нехай носяться із комфортом і улюбленістю щодня!