Це просто супер сукня ! Така ніжна ,вишукана ! Дякую Вам за таку красу і якість !
Ольга, 23 квітня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо вам за такі прекрасні слова 💖 Нам безмежно приємно, що сукня подарувала вам саме такі емоції — ніжність, захоплення і радість. Дякуємо, що відзначили якість 🌸 Нехай ця краса дарує вашій дівчинці особливі моменти!
Сукня дуже гарна,відмінна якість тканини ,пошив прекрасний,модель сказка ,дитина дуже задоволена ,сукня на підкладці трикотажні ,тканина легкий шифон ,.дякую фірмі за чудову сукню
Любов, 31 липня 2025
Відповідь магазину
Щиро дякуємо за такий теплий і детальний відгук! 💖 Нам надзвичайно приємно, що сукня викликала стільки захоплення — і в донечки, і у вас! Нехай носиться із радістю та прикрашає найяскравіші моменти ✨