Щиро дякуємо за такі теплі слова💖
Нам безмежно приємно, що сукня так сподобалась донечці!
Дуже раді, що ви задоволені і кольором, і якістю. Носіть із радістю та збирайте ще більше захоплених погляді...
Чудова курточка! Легенька, але тепла, добре сидить по фігурці. Колір гарний, якість тканини приємна. Доставка швидка, все класно 👍
Аліна, 18 лютого 2026
Відповідь магазину
Аліно, щиро дякуємо за ваш відгук! 💛 Нам дуже приємно, що куртка «Норін» вам сподобалась. Нехай носиться із задоволенням! Завжди раді новим замовленням 😊
Замовляла сукню Антія для онучки. Якість тканини, якість пошиву та якість обслуговування просто СУПЕР. Вдячна за оперативну роботу. Успіхів у вашому бізнесі. Усім нам миру...
Любов, 12 грудня 2024
Відповідь магазину
Щиро дякуємо за такий чудовий відгук! 💛 Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені якістю та обслуговуванням. Завжди раді вашим замовленням!
Якість чудава. Дуже переживали з розміром, продавець гарно проконсультував. Дякуємо.
Maryna Hudan, 7 червня 2024
Відповідь магазину
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені якістю та отримали професійну консультацію щодо розміру. Ваші слова дуже важливі для нас. Дякуємо за довіру до нашого бренду! 😊
вгору
Вибрані товари (0)
Ваш список обраних товарів порожній!
Ваш кошик (0)
Продовжуючи переглядати suzie.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності