Чудові штани. Якісна тканина. Дуже акуратне пошиття.
На зріст 154см взяли розмір 158. Сів ідеально
Ірина, 16 квітня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо вам за такий відгук 💖 Нам дуже приємно, що ви оцінили якість тканини та акуратність пошиття. Раді, що розмір підійшов і штани сіли ідеально 🌸 Нехай носяться із комфортом і задоволенням!
Дуже стильні джинси! Колір класний, сидять зручно, тканина приємна. Донька в захваті — носить із задоволенням 🌟
Оксана, 24 лютого 2026
Відповідь магазину
Оксано, щиро дякуємо за ваш відгук! 💛 Нам дуже приємно, що джинси «Баггі Ріамей» вам сподобались. Нехай донька носить їх із радістю! Завжди раді вашим новим замовленням 😊