Дуже ніжне і вишукане плаття! Брали на випускний в садочок, донька виглядала прекрасно) а головне, в неї був настрій дарувати свої посмішки оточуючим в цьому чарівному вбранні♥️
Надія Козбур, 25 May 2026
The answer of the store
Щиро дякуємо за такі теплі слова! Нам неймовірно приємно знати, що саме в нашій сукні ваша донечка сяяла на такому особливому святі. Її посмішки та гарний настрій — найкраща оцінка для нас! Бажаємо їй ще багато щасливих моментів, яскравих вражень і незабутніх свят. Дякуємо, що обрали Suzie! 💖
Дуже гарна сукня, легенький та натуральний матеріал. На мій зріст 156, от 64, ог 82 см, ос 91 взяла 164 розмір, він мені добре підійшов. І по довжині сіло як треба, не занадто коротко.
Ольга Ткачук, 27 April 2026
The answer of the store
Щиро дякуємо вам за такий детальний і теплий відгук! Нам дуже приємно, що сукня вам сподобалась і гарно підійшла по розміру 😊
Дякуємо, що поділилися своїми параметрами та враженнями — це точно буде корисно іншим покупцям при виборі 🌸
Нехай сукня носиться із задоволенням, дарує комфорт, гарний настрій та багато компліментів!
Це просто супер сукня ! Така ніжна ,вишукана ! Дякую Вам за таку красу і якість !
Ольга, 23 April 2026
The answer of the store
Щиро дякуємо вам за такі прекрасні слова 💖 Нам безмежно приємно, що сукня подарувала вам саме такі емоції — ніжність, захоплення і радість. Дякуємо, що відзначили якість 🌸 Нехай ця краса дарує вашій дівчинці особливі моменти!
Дуже гарна сукня!!!♥️ Донечка в захваті! Якість ідеальна! Успіху вам у вашій справі! 🌞
Ксенія, 5 May 2025
The answer of the store
Щиро дякуємо за такий теплий відгук! 💕 Дуже приємно знати, що сукня принесла радість вашій донечці. Нехай носить із задоволенням, а кожна покупка дарує лише позитивні емоції! 🌸
above
Selected products (0)
Your list of selected products is empty!
Your cart (0)
By continuing to browse suzie.ua, you confirm that you have read the Terms of Use of the site, and agree to the Privacy Policy