Your opinion is important to us. Did you like this product?
Дуже ніжне і вишукане плаття! Брали на випускний в садочок, донька виглядала прекрасно) а головне, в неї був настрій дарувати свої посмішки оточуючим в цьому чарівному вбранні♥️
Щиро дякуємо за такі теплі слова! Нам неймовірно приємно знати, що саме в нашій сукні ваша донечка сяяла на такому особливому святі. Її посмішки та гарний настрій — найкраща оцінка для нас! Бажаємо їй ще багато щасливих моментів, яскравих вражень і незабутніх свят. Дякуємо, що обрали Suzie! 💖
Дуже гарна сукня! Легка, ніжна і гарно виглядає на дитині. Донечці дуже сподобалася, носить із радістю. Дякую за швидку доставку!
Олено, щиро дякуємо за ваш відгук! 💛 Нехай носиться із задоволенням та дарує гарний настрій! Будемо раді вашим новим замовленням 😊