Дуже ніжне і вишукане плаття! Брали на випускний в садочок, донька виглядала прекрасно) а головне, в неї був настрій дарувати свої посмішки оточуючим в цьому чарівному вбранні♥️
Надія Козбур, 25 травня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо за такі теплі слова! Нам неймовірно приємно знати, що саме в нашій сукні ваша донечка сяяла на такому особливому святі. Її посмішки та гарний настрій — найкраща оцінка для нас! Бажаємо їй ще багато щасливих моментів, яскравих вражень і незабутніх свят. Дякуємо, що обрали Suzie! 💖
Справді сказочна сукня! Дуже гарна, бездоганний пошив, дуже пишна спідниця. Колір відповідає як на фото. Купили онучці, впевнені, що виглядати буде як принцеса. Рекомендую.
Світлана, 2 квітня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо вам за такий теплий відгук 💖 Нам неймовірно приємно, що сукня справила таке враження та виправдала очікування. Уявляємо, якою чарівною принцесою виглядатиме ваша онучка 🌸 Нехай ця сукня подарує їй багато радісних і щасливих моментів!