Нам важлива ваша думка. Вам сподобався цей виріб?
Дуже красивi легiнси,бантики виглядають просто супер.На дитинi сидять чудово.Якiсть хороша
Щиро дякуємо за відгук! 💖 Раді чути, що легінси сподобались і пасують дитині. Нехай носиться із задоволенням!