Чудові штани. Якісна тканина. Дуже акуратне пошиття.
На зріст 154см взяли розмір 158. Сів ідеально
Ірина, 16 квітня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо вам за такий відгук 💖 Нам дуже приємно, що ви оцінили якість тканини та акуратність пошиття. Раді, що розмір підійшов і штани сіли ідеально 🌸 Нехай носяться із комфортом і задоволенням!
Гарні шкільні штани а-ля "палаццо", з якісної легкої тканини. Доньці сподобалося - вдалий компроміс між шкільною формою і модним "оверсайзом" у всьому =)
Юлія, 4 квітня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо вам за такий чудовий відгук 💖 Нам дуже приємно, що штани стали саме тим вдалим поєднанням шкільної стриманості та сучасного стилю, який так важливий для дівчаток. Раді, що донечці сподобались 🌸 Нехай носяться із комфортом і гарним настроєм щодня!
Класні штани на весну. Тканина легка, приємна. На мою доньку з тонкою талією і довгими ногами (у нас проблема знайти штани, бо всі або короткі, або в талії ще одну дівчинку можна помістити)) сіли гарн...
Юлія, 4 квітня 2026
Відповідь магазину
Щиро дякуємо вам за такий детальний відгук 💖 Нам дуже приємно, що штани в бузковому кольорі гарно сіли на вашу дівчинку та сподобались своєю легкістю.
Окрема подяка, що поділилися спостереженням щодо відмінності тканини й посадки в іншому кольорі — для нас це дуже цінно 🌸 Нехай обновка носиться із задоволенням і комфортом!