Дуже гарна сукня!!!♥️ Донечка в захваті! Якість ідеальна! Успіху вам у вашій справі! 🌞
Ксенія, 5 мая 2025
Ответ магазина
Щиро дякуємо за такий теплий відгук! 💕 Дуже приємно знати, що сукня принесла радість вашій донечці. Нехай носить із задоволенням, а кожна покупка дарує лише позитивні емоції! 🌸
Дуже красиве плаття! Замовляла для донечки. Якісна тканина. Тільки треба враховувати що довжина спідниці вище коліна. Нам було короткувате. Дякуємо магазину,задоволені покупкою!
Лілія, 5 апреля 2025
Ответ магазина
Щиро дякуємо за відгук! 💛 Раді, що плаття вам сподобалося і підійшло за якістю. Нехай донечка носить із задоволенням! 🌸
вверх
Избранные товары (0)
Ваш список избранных товаров пуст!
Ваша корзина (0)
Продолжая просматривать suzie.ua, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности