Дуже ніжне і вишукане плаття! Брали на випускний в садочок, донька виглядала прекрасно) а головне, в неї був настрій дарувати свої посмішки оточуючим в цьому чарівному вбранні♥️
Надія Козбур, 25 мая 2026
Ответ магазина
Щиро дякуємо за такі теплі слова! Нам неймовірно приємно знати, що саме в нашій сукні ваша донечка сяяла на такому особливому святі. Її посмішки та гарний настрій — найкраща оцінка для нас! Бажаємо їй ще багато щасливих моментів, яскравих вражень і незабутніх свят. Дякуємо, що обрали Suzie! 💖
Щиро дякуємо за такі теплі слова💖
Нам безмежно приємно, що сукня так сподобалась донечці!
Дуже раді, що ви задоволені і кольором, і якістю. Носіть із радістю та збирайте ще більше захоплених погляді...
Чудова курточка! Легенька, але тепла, добре сидить по фігурці. Колір гарний, якість тканини приємна. Доставка швидка, все класно 👍
Аліна, 18 февраля 2026
Ответ магазина
Аліно, щиро дякуємо за ваш відгук! 💛 Нам дуже приємно, що куртка «Норін» вам сподобалась. Нехай носиться із задоволенням! Завжди раді новим замовленням 😊
вверх
Избранные товары (0)
Ваш список избранных товаров пуст!
Ваша корзина (0)
Продолжая просматривать suzie.ua, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности